شرکت بازرگانی پارسیان

Parsian Enterprise Community Partners (PECP)

معرفی هالدکس

شرکت هالدکس در سال 1887 میلادی در سوئد تاسیس شد. این شرکت در زمینه توسعه، تولیدو توزیع ترمزهای ضد قفل و محصولات / قطعات و اجزای تعلیق بادی برای کامیون های سنگین ، اتوبوس، تریلر وخدمات پس از فروش آن فعالیت دارد .شرکت هالدکس در  18کشور جهان دارای شعبه بوده و دارای 9 سایت تولیدی در کشورهای امریکا ،  آلمان ، برزیل ، چین ، فرانسه ، سوئد ، مجارستان ، مکزیک  و هندوستان است.

هالدکس در بسیاری از نقاط جهان از جمله: اروپا،آسیا، آمریکاو آفریقا در زمینه فروش، توسعه وساخت حضور جهانی داشته ،  تهیه و تولید سیستم ترمزو  ایمنی خودروهای تجاری و نوآوری در این زمینه را از اهم وظایف خود میداند. این شرکت در تولید و تامین انواع ادجاستر ترمزهای کاسه ای و دیسکی شهرت جهانی دارد و بیشترین سهم بازار جهانی را در زمینه ادجاستر دیسکی و بسط و توسعه آن دارد .

کارکنان شرکت هالدکس که امروزه تعداد آنها به بیش از2200 نفر میرسد همواره در تلاشند  تا در 5 قاره جهان تولیدات و روشهای سنتی و قدیمی در زمینه سیستمهای ایمنی خودرو را به چالش کشیده و  مشتریان را از تمرکز این شرکت بر کیفیت بالا و رو به افزایش آن آسوده خاطر ساخته ونوآوری و ابداعات شرکت هالدکس  در این زمینه را به منصه حضور رسانند. شرکت هالدکس عضو انجمن  نسداک استکهلم ” Nasdaq Stockholm ”  بوده و دارای گردش مالی 4/8 ملیارد کرون میباشد.

شرکت پارسیان تنها نماینده انحصاری شرکت هالدکس در ایران است.