شرکت بازرگانی پارسیان

Parsian Enterprise Community Partners (PECP)

معرفی رافوس

معرفی شرکت رافوس و محصولات آن

اتصالات بادی و خودرو ئی شرکت کانگسبرگ که تحت نام اتصالات رافوس توزیع میشوند، مطابق با همه استانداردهای مورد استفاده در سیستمهای ترمزی میباشد. این اتصالات بگونه ای طراحی و بهینه سازی شده است تا  در سیستم ترمز،از دست دادن  فشاربه حد اقل ممکن رسیده  ، سیستم دارای دوام بیشتری بوده  و عملکردی مستقل ازدما و درجه حرارت راداشته باشیم.
تولید محصولات  در تمام مراحل عملیاتی به طور کامل اتوماتیک بوده  و همراه با کنترل مسائل کیفی میباشد  تا بتوانیم به مشتریان محصولی با راه حل هائی ارزان قیمت با کاربردهایی با بالاترین الزامات ایمنی راعرضه کنیم.

با استفاده ازاتصالات رافوس ، مشتریان می توانند بین سیستم های کاملی که بر اساس اتصالات تیوپهای فشاری  بوده و سیستم ساختاری بلوکه  مدولار یکی را انتخاب کنند. طیف گسترده استانداردهای تیوپی  و برنامه های کاربردی ساختاری می تواند سیستم های ترمزی کاملی را برای بخش خودروهای تجاری ارائه دهد.
راه حل های کارتریجی برای تولید و تکنولوژی باز،  جهت راهکارهای جدید طراحی و استفاده از پورت های قالب ریزی شده ،  طراحی شده است. علاوه بر این ،  سیستم های مذکور شامل منیفولدها، کانکتورهای چند منظوره ونقاط تست هستند.

مزایای قابل توجه برای  مشتریان

– انعطاف پذیری بالا و قالب بندی مناسب ، تطابق کامل محصولات با الزامات طراحی سیستم را تسهیل نموده  در حالیکه این امر خود ،  کاهش تعداد قطعات غیر ضروری را بدنبال دارد .
– فعالیت های توسعه گسترده و استفاده وسیع  از تکنولوژی پلیمری، تحقق انتظارات مشتریان امروز و آینده را تضمین می کند.

تیم ما که متشکل از جمعی متخصصان در حوزه های مختلف میباشند ، بررسی کلیه راهکارها ی بهبود روابط بین همکارانمان  و مشتریان را در دست اجرا داشته وکارآمد ترین  پشتیبانی فنی جهت نیل به دستیابی به سیستم های کاملا بهینه سازی شده و مقرون به صرفه برای مشتریان خاص را فراهم می نمایند.
درک صحیح از روابط ما و مشتریان و بهبود هرچه بیشتر این روابط همراه با مواد منحصر به فرد و تخصص در تولید، باعث خواهد شد تا بتوانیم محصولات جدید و نوآورانه ای را به مصرف کنندگان عرضه نموده ، که بصورت فزاینده سبب موفقیت ها و رضایتمندی مشتریان ما در بازار رقابتی خواهد شد.

نقاط قوت  و مراحل مختلف  تاریخی شرکت رافوس

– سال 1970 شروع تولید اتصالات از جنس الیاژ برنج در شرکت رافوس است.   بر اساس تجربه طولانی در استفاده ازآلیاژ برنج برای محصولات مهماتسازی ،  فناوری جدیدی ساخته شد
– سال 1985شروع عرضه اتصالات فشاری بصورت سری و مجموعه ای از انواع و سایزهای مختلف در بخش خودروهای تجاری است.
– سال 2004 شرکت  اتصالات رافوس با شرکت خودرو ئی کانگسبرگ ” Kongsberg ” ادغام شد .