شرکت بازرگانی پارسیان

Parsian Enterprise Community Partners (PECP)

اهداف

  • اهداف و اهم وظائفی که شرکت پارسیان همواره خود را درانجام صحیح آنها متعهد و مسئول دانسته و ازآنها بعنوان ماموریتی مهم یاد مینمایدعبارتند از : 

● حضور مستمر و به هنگام در بازارهای جهانی و آشنایی کامل با قوانین و قواعد بازارها، و بهره مندی حد اکثری از این بازارها در جهت تامین محصولات و مایحتاج بخشهای تولیدی ، خدماتی و بازرگانی بویژه صنایع خودروسازی کشور.

● شناسایی بهترین تولید کنندگان با حضور فیزیکی در بازار های جهانی، تهیه و تامین قطعات خودروئی ( اعم از سبک و سنگین) از تولید کنندگانی که دارای شهرت جهانی بوده و از برندهای مطرح جهانی محسوب میشوند .

● خوشنامی در ایفای تعهدات داخلی و خارجی، برخورداری از امکانات و سازو کارهای لازم جهت اجرای صحیح ماموریت ها با توجه ویژه به سه اصل مهم بازرگانی یعنی قیمت رقابتی ، کیفیت بالا و تامین بموقع محصولات.

● توزیع و ارسال محصولات دراسرع وقت و در کوتاهترین زمان ممکن به اقصی نقاط ایران و درصورت لزوم آموزش درخصوص نحوه نصب و استفاده محصولات به مشتریان توسط کارشناسان فنی و زبده شرکت فروشنده.

● رعایت کامل قوانین، مصوبات، آیین نامه هاو دستورالعملها، تکیه و تاکید بر اصل مشتری مداری و رعایت حقوق ذینفعان و ذیربطان.

● ارائه گارانتی ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات فروخته شده.
● شناسایی و معرفی آخرین دستاوردها و  تحولات تکنولوژیکی در زمینه تولید محصولات به مشتریان و همچنین به تولیدکنندگان  و بهره گیری از آنها در جهت ارتقاء کیفیت و درنهایت ، افزایش رضایت مشتری.

شرکت پارسیان همواره مصالح و منافع ملی در انجام امور، برنامه محوری و حرکت برمدار سیاستها و تصمیمات کارشناسانه و جمعی را مدنظر قرار داده است .  حمایت از تولیدات داخلی و حفظ و صیانت از منابع مالی و اقتصادی کشور و به تعبیر رساتر؛ انگیزه و اشتیاق وافر خدمت به ملت شریف و کشور اسلامی و حفظ امنیت و جلب رضایت حد اکثری جامعه و بر خورداران از خدمات، ازجمله مولفه هائی است که چهره ی این شرکت را در عرصه های داخلی و بین المللی موجه ساخته است.